Automatyk
  • Kęty
Automatyk
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Alumetal SA
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad stanem technicznym oraz właściwą eksploatacją maszyn, urządzeń;
  • montaż i obsługa aparatury regulacyjnej, pomiarowej, pneumatyki i automatyki przemysłowej, dokonywanie napraw, remontów i konserwacji;
  • nadzorowanie prawidłowej eksploatacji przyrządów pomiarowych;
  • wdrażanie przedsięwzięć modernizacyjno-remontowych mających na celu poprawę jakości, rozszerzenie asortymentu produkcji, zwiększenie wydajności produkcji oraz minimalizację kosztów;
  • bieżące usuwanie usterek oraz planowanie działań konserwacyjnych;
  • obsługa działań profilaktycznych i zadań roboczych w systemie ERP (IFS)

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe o profilu elektronika/automatyka/robotyka;
  • uprawnienia SEP minimum do 1kV;
  • znajomość sterowników PLC Siemens S7 (diagnostyka usterek w oparciu o programowanie SIMATIC Manager oraz PCS7);
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń;
  • mile widziana umiejętność programowania paneli operatorskich Siemens;
  • znajomość budowy maszyn;
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej PZU
  • pakiet socjalny (m.in. pieniężne świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci);
  • bezpłatny kurs języka angielskiego
  • grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • spotkania integracyjne;
  • nagrody pieniężne za zgłaszanie pomysłów, usprawnień (Kaizen)
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy zapomogowo-pożyczkowej i korzystania z nieoprocentowanych pożyczek;
  • Konkursy plastyczne dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami;

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315