Specjalista ds. zakupu energii
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Grupa Kęty S.A.
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA STANOWISKU SPECJALISTY DS. ZAKUPU ENERGII:

  • Zarządzaniem portfelem energii elektrycznej i gazu na rynkach terminowych oraz spot,
  • Budowaniem i rozwojem strategii zakupowych na rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego,
  • Rozwojem narzędzi do optymalizacji portfela oraz wspomagających zakup energii elektrycznej i gazu,
  • Wykonywaniem działań związanych ze strategią zakupową (PPA, CFD),
  • Zarzadzaniem ryzykiem i oceną transakcji,
  • Prowadzeniem zagadnień związanych z koncesjami OEE,OPG, rozliczeniami oraz sprawozdawczością

WYMAGANIA:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki energetyka, finansowe lub pokrewne
  • Biegłości w posługiwaniu się programem Excel
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zdolności analitycznego myślenia, orientacji na rezultaty
  • Samodzielności, odpowiedzialności

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)
  • Dofinansowana nauka języka obcego w ramach godzin pracy
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Dodatek finansowy za pracę w systemie czterobrygadowym
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075