Audytor ds. Odnawialnych Źródeł Energii
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Work In Group Sp. z o.o.
21. 4. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko audytora terenowego ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), która będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie ankiet dotyczących modernizacji kotłowni w lokalach mieszkalnych oraz wstępną selekcję gospodarstw domowych pod kątem możliwości ubiegania się o dotacje z rządowego programu "Czyste Powietrze", czyli termomodernizację domów - realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Głównym zadaniem będzie pozyskiwanie klientów oraz przeprowadzenie wstępnego audytu.

Obowiązki

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Samodyscyplina oraz zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy w terenie.
  • Umiejętność reprezentowania firmy na wysokim poziomie.

Oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Szereg szkoleń oraz możliwość awansu.
  • Wsparcie techniczne.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia 3500 zł pierszy miesiąc poźniej możliwość podwyzki do 5000 zł
  • Praca na terenie całego województwa pomorskiego

  • Praca Gdańsk
  • Audytor Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 175
    18 202