Agent Sprzedaży Energii Elektrycznej
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
EKOVOLTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • współpraca

Nasze wymagania

Jeśli jesteś Pracownikiem Brokerów innych Spółek Obrotu sprzedających ofertę do Klienta Biznesowego – wyślij swoją aplikację i sprawdź czy u nas nie możesz zarobić więcej?

To oferujemy

  • atrakcyjne cenowo produkty energii elektrycznej
  • partnerskie warunki umowy o współpracy
  • bezkonkurencyjny system prowizyjny
  • wsparcie back-office dla Agentów
  • dedykowanego opiekuna handlowego

W e2V specjalizujemy się w rozwijaniu nowoczesnych, ekologicznych technologii, które umożliwiają zakup zielonej energii dla biznesu. Jesteśmy dumni, że nasza oferta to energia pochodząca wyłącznie z odnawialnych źródeł, dostarczana w stabilnej cenie i na warunkach dopasowanych indywidualnie do potrzeb klientów. Nasze działania są odpowiedzią na zmiany klimatu, jedno z największych współczesnych wyzwań.

W e2V kładziemy nacisk na relacje międzyludzkie, doświadczenie i pasję do ekologii. Dążymy do tego, aby zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko były nieodłączną częścią codzienności. W obliczu intensywnego rozwoju, szukamy osób, które są gotowe dołączyć do naszego zespołu i pomagać w kształtowaniu zielonej przyszłości. To doskonała okazja dla tych, którzy chcą być częścią pozytywnej zmiany i mieć wpływ na lepsze jutro

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Agent literacki Gdańsk
  • Agent ubezpieczeniowy gdański
  • Agent celny Gdańsk
  • Agent nieruchomości Gdańsk
  • Agent ubezpieczeniowy Gdańsk
  • Agent ubezpieczeniowy Pruszcz Gdański
  • Agent ubezpieczeniowy Nowy Dwór Gdański
  • Agent ubezpieczeniowy Starogard Gdański
  • Agent firmy inwestycyjnej Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692