Asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna
  • Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Masovian Voivodeship, Polska
Grapa Medica Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie gabinetu stom. do pracy
  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • przygotowanie narzędzi i sterylizacja
  • przygotowywanie zamówień brakującego asortymentu
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku podczas pracy (za pozostały zakres po godzinach pracy gabinetu jest odpowiedzialna firma sprzątająca z wyłączeniem sprzętu medycznego)
  • dla higienistki możliwy dodatkowy dyżur higienizacyjny

WYMAGANIA:
  • ukończona szkoła lub kurs dla asystentki lub higienistki stomatologicznej
  • doświadczenie mile widziane, ale nie wymagane
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • umowa zlecenie/pół etatu
  • pracę w trybie zmianowym
  • stawka zależna od posiadanych kwalifikacji zawodowych
  • dobrą atmosferę, wsparcie zespołu i odpowiednie przeszkolenie
  • w zakresie obowiązków nie ma obsługi recepcji (zatrudnione są recepcjonistki)
  • wsparcie i współpracę Kordynatora Medycznego placówki

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030