Asystentka Działu Umów
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
HRK S.A.
29. 3. 2024

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki ds. Umów.
Zakres obowiązków:
Sporządzanie dokumentów/umów z wykorzystaniem wzorców
Analiza dokumentów, sporządzanie notatek
Prowadzenie korespondencji elektronicznej (wewnętrznej i zewnętrznej)
Uczestnictwo w spotkaniach i negocjacjach z Klientami
Bieżąca współpraca z Działami Firmy
Wymagania:
Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów
Bardzo dobra znajomość pakietu Office i biegłe posługiwanie się edytorem tekstu
Umiejętności i zdolności interpersonalne
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z umowami
Oferujemy:
Zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie lub B2B (w zależności od preferencji)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy
Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji, wsparcie zaangażowanego zespołu i bardzo dobrą atmosferę pracy
Benefity

  • Praca Piaseczno
  • Kierownik działu personalnego Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864