Asystentka office managera w dziale handlowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Office Creative Group Mariusz Antoniewicz
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
- Wsparcie w przygotowaniu i realizacji zamówień publicznych (dodatkowy atut)
- Praca z programami Microsoft Office (Excel, Word) na poziomie zaawansowanym
- Przygotowywanie korespondencji, raportów i innych dokumentów
- Obsługa telefoniczna i mailowa
- Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
- Przygotowywanie zamówień i ofert
Nasze wymagania
- Bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office (Excel, Word)
- Mile widziana znajomość w przygotowaniu i realizacji zamówień publicznych
- Prawo jazdy
To oferujemy
- karta sportowa multisport
- możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia
- pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862