Asystentka/Asystent w dziale księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 4. 2024

NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
24.04.2024
Numer referencyjny
5342_3321

Główne zadania:

  • Księgowanie dokumentów (wyciągów bankowych, faktur),

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • Przygotowywanie zestawień i raportów,

  • Wspomaganie zespołu księgowego w codziennych obowiązkach.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomiczne lub w trakcie studiów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność,

  • Dbałość o szczegóły i precyzja w wykonywanych zadaniach,

  • Znajomość komputera oraz pakietu MS Office (głównie Excel) oraz umiejętność przyswajania nowych narzędzi,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia w dziale księgowości,

  • Dostęp do platformy szkoleniowej z zakresu rachunkowości i podatków,

  • Praca 20h/tygodniowo- elastyczny grafik, zlecenie na 6 m-cy od czerwca do grudnia 2024.

  • Model pracy stacjonarny w siedzibie firmy- przy ul. Modularnej 11- Warszawa Włochy,
  • Profesjonalne wdrożenie do nowych zadań i obowiązków,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim poszukuje młodej osoby nawet bez doświadczenia do pracy w wewnętrznym dziale księgowym. Poszukujemy chętnej osoby do przyuczenia lub  do odbycia stażu lub praktyk studenckich. Praca przewidziana jest na 6 miesięcy.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458