Asystent / Asystentka w dziale HR (Maternity Cover)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Testronic Labs
17. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników zatrudnionych na umowę cywilno-prawną, w tym obcokrajowców.
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników.
  • Archiwizowanie dokumentów.
  • Wprowadzanie danych pracowników do systemu HR i płacowego.
  • Wsparcie zespołu kadrowo-płacowego w codziennej pracy.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz bardzo dobra języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel, MS Word).
  • Umiejętności organizacyjne, samodzielność w działaniu, dbałość o szczegóły.
  • Gotowość do pracy w biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

To oferujemy

  • Międzynarodowe, wielokulturowe środowisko pracy, z dala od korporacyjnych standardów.
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole.
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w obszarze kadrowo-płacowym.
  • Pracę na pełny etat (umowa na czas określony - zastępstwo), kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną.

Do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy Asystenta do działu HR.

Jeśli myślisz o karierze w obszarze HR, chcesz pracować w międzynarodowej firmie gamingowej, szukasz miejsca z niekorporacyjną kulturą pracy...

Ta oferta jest dla Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851