Asystentka Biura
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
26. 5. 2024

Dla naszego Klienta Międzynarodowej firmy z branży finansowej, której biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy
poszukujemy osoby na stanowisko : Asystentki Biura.

  • Obowiązki:

    Zarządzanie kalendarzem i harmonogramem spotkań
  • Przygotowywanie dokumentów i prezentacji
  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Wsparcie dla zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami
  • Bardzo dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta multisport)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju i szkoleń

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678