Asystent / Asystentka biura
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji i poczty elektronicznej
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura, odpowiedzialność za zaopatrzenie
  • Wsparcie w organizacji eventów firmowych
  • Koordynacja umów i dokumentacji wewnętrznej
  • Komunikacja wewnętrzna
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Proaktywność, zaangażowanie, dbałość o szczegóły
  • Dojrzałość i asertywność
  • Dynamika w działaniu, nastawienie na dokonywanie zmian i usprawnień
  • Pierwsze doświadczenie w pracy z klientem (m.in.: sprzedaż, call center, obsługa klienta, obsługa pacjentów)
  • Znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet szkoleń wspierających rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej
  • Bezpłatny dostęp do platformy oferującej usługi psychologiczne, doradztwo finansowe oraz prawne
  • Lunche w każdy piątek
  • Program rekomendacji pracowników
  • Wyjazdy integracyjne
  • Krótszy czas pracy w piątki

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864