Asystent / Asystentka w Dziale Księgowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GLC Accounting Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja kompletności otrzymanych dokumentów
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego (zakup, sprzedaż, wyciągi bankowe, inne)
  • Wstępna dekretacja dokumentów w systemie księgowym
  • Praca pod nadzorem mentora/specjalisty
  • Wsparcie zespołu w zakresie prac raportowych oraz administracyjnych

Nasze wymagania

  • Samodzielność
  • Skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Dyspozycyjność min. 100h miesięcznie
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość podstawowych przepisów z zakresu VAT, CIT, PIT

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w obszarze księgowości i finansów (pełne księgi)
  • Przyjazna atmosfera w zgranym zespole
  • Szkolenia merytoryczne oraz rozwój kwalifikacji
  • Owoce, imprezy integracyjne, język angielski

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157