Asystent/ka zarządu
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 3. 2024

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy doświadczonej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Asystenta/ki zarządu.

Jeśli jesteś osobą skrupulatną, doskonale planujesz i organizujesz pracę, a także porozumiesz się w języku angielskim - koniecznie czytaj dalej!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności obsługi komputera, bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętności planowania i organizacji
  • umiejętności pracy w zespole
  • wiedzy o administracji i zarządzaniu
  • zdolności organizacyjnych
  • odpowiedzialności, sumienności, proaktywności w działaniu
  • wysokiej kultury osobistej
  • min. komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej organizacji
  • umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach
  • świadczenia ZFŚS (m.in. "wczasy pod gruszą")
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • pakiet medyczny

Zadania

  • koordynowanie kalendarza spotkań członków Zarządu
  • obsługa telefoniczna i osobista klientów Spółki
  • obsługa spotkań członków Zarządu
  • prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących do firmy
  • redagowanie pism służbowych i dokumentów zgodnie ze standardami spółki
  • obsługa poczty elektronicznej oraz tradycyjnej
  • koordynowanie przepływu dokumentacji
  • tworzenie raportów i zestawień
  • pomoc w organizacji podróży służbowych
  • bieżące wparcie Zarządu
  • nadzór nad obiegiem elektronicznym dokumentów w tym dokumentów księgowych
  • obsługa procesów ubezpieczeniowych
  • zarządzanie biurem Zarządu

  • Praca Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Asystent Szczecin
  • Asystent stomatologiczny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714