Asystent Projektanta
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie nowych produktów,
  • Opracowywanie modeli 3D,
  • Przygotowywanie kalkulacji,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad produkcją
  • Współpraca międzydziałowa i obsługa klienta,
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Wsparcie techniczne i projektowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub status studenta technik/projektant,
  • Doświadczenie z SolidWorks i Excel,
  • Otwartość, komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • Analityczne myślenie, precyzja, umiejętność pracy pod presją, język angielski.
  • Skuteczność w budowaniu relacji z klientami oraz umiejętność udzielania informacji i porad.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • Pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Szczecin
  • Projektant Szczecin
  • Asystent Szczecin
  • Projektant gier komputerowych Szczecin
  • Asystent stomatologiczny Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190