Członek zarządu firmy produkcyjnej
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zarządu spółki.

Jeśli zarządzanie zakładem przemysłowym nie jest Ci obce i chcesz uczestniczyć w rozwoju spółki - zapraszamy do kontaktu!

Oczekujemy

  • minimum 7 lat doświadczenia na stanowisku dyrektorskim w firmie produkcyjnej
  • doświadczenia w kompleksowym zarządzaniu przedsiębiorstwem
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • doskonałych zdolności organizacyjnych
  • zdolności analitycznych
  • zdolności negocjacyjnych
  • komunikatywności, wysokiej kultury osobistej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i osiągnięć
  • możliwość podejmowania decyzji oraz wpływu na kształtowanie strategii firmy

Zadania

  • opracowywanie strategii rozwoju razem z prezesem i innymi członkami zarządu
  • podejmowanie kluczowych decyzji o działalności spółki
  • zarządzanie budżetem zakładu produkcyjnego
  • prowadzenie spotkań biznesowych

  • Praca Szczecin
  • Asystent zarządu Szczecin
  • Agent firmy inwestycyjnej Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179