Asystent ds. Chłodnictwa I Warszawa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DTH Selection
4. 10. 2024

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent wysokiej jakości mebli chłodniczych oraz dostawca kompleksowych systemów chłodniczych dla obiektów sklepów wielkopowierzchniowych.
Asystent ds. Chłodnictwa
Lokalizacja: Warszawa
Obowiązki:
- Wsparcie procesu ofertowania oraz kosztorysowania instalacji.
- Dobór urządzeń do projektu.
- Wyszukiwanie potencjalnych dostawców.
- Wsparcie w prowadzeniu procesów administracyjnych oraz logistycznych.
- Nadzór nad stanami magazynowymi komponentów oraz urządzeń.
- Wsparcie w zakresie prowadzenia dokumentacji technicznej / projektowej.
- Praca zespołowa z branżowymi zespołem specjalistów.
Wymagania:
- Preferowane wyższe lub średnie techniczne.
- Chęć rozwoju zawodowego w obszarze chłodnictwa komercyjnego.
- Prawo jazdy kat. B.
- Znajomość MS Office oraz AutoCAD.
- Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania.
- Możliwość podjęcia pracy stacjonarnej w jednej ze wskazanych lokalizacji.
- Podstawowa znajomość języka angielskiego.
Nasz Klient oferuje:
- Pracę z zespołem branżowych ekspertów w dziedzinie instalacji chłodnictwa komercyjnego.
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Możliwość rozwoju w ramach organizacji.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648