Asystent/Asystentka Działu Realizacji Zamówień
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
LAVA GROUP S.C.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca z programem loger i Raks
  • Autoryzacja zamówień, rezerwacji, MKT i bieżąca obsługa zamówień w systemie
  • Przygotowanie projektów wizualizacji z logo klienta w programie Corel
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych na magazyn i kontakt z firmami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie bieżącej wysyłki zamówień na magazyn

WYMAGANIA:
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość programów graficznych : Corel, Adobe, Canva
  • Zaangażowaniu w wykonywanych zadaniach

OFERUJEMY:
  • Gwarancja pracy w stabilnej firmie
  • Umowa o pracę
  • Wsparcie młodego zespołu
  • Standardowe godziny pracy 8:00-16:00
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześniej
  • Premie kwartalne
  • Program rabatowy na nasze produkty dla pracowników
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Wygodna lokalizacja biura – obok stacji METRO STOKŁOSY

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678