ASYSTENT / ASYSTENTKA CZŁONKA ZARZĄDU
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1047710901

Obowiązki

  • zarządzasz kalendarzem spotkań oraz codziennie wspierasz Członka Zarządu,
  • zarządzasz obiegiem dokumentów sekretariatu oraz potrzebami w zakresie zakupów materiałów biurowych,
  • prowadzisz zlecone zadania i projekty, zmierzające do stałego usprawniania pracy biura,
  • organizujesz, koordynujesz oraz ewentualnie bierzesz udział w spotkaniach służbowych,
  • tworzysz raporty i prezentacje biznesowe (biegła znajomość MS PowerPoint) oraz monitorujesz i kontrolujesz statusy projektów,
  • nadzorujesz prawidłowy przepływ informacji w ramach zarządzanego obszaru Członka Zarządu.

Wymagania

  • szybko się uczysz,
  • jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą oraz dyspozycyjną,
  • posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim,
  • lubisz świadczyć wsparcie, a praca z ludźmi sprawia Ci satysfakcję,
  • jesteś osobą otwartą, komunikatywną, mocno ukierunkowaną na realizację celów,
  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864