Asystentka Działu najmu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SKY ESTATE Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu najmu w codziennych obowiązkach tj. przygotowywanie ofert, prezentacji, zestawień oraz innych dokumentów związanych z najmem w tym umów najmu, aneksów i załączników, aktualizowanie tabel związanych z najmem
  • Praca w systemie komputerowym SAP Business One oraz w środowisku MS Office
  • Weryfikacja istniejących kontraktów pod kątem kończących się umów najmu, renegocjacje warunków dalszej współpracy oraz budowanie trwałych i pozytywnych relacji z Najemcami
  • Aktywny udział w spotkaniach dotyczących wynajmu lokali, nawiązywanie kontaktów z klientami, wsparcie Działu najmu w zawieraniu umów najmu
  • Samodzielna prezentacja nieruchomości potencjalnym Najemcom (lokale biurowe i lokale parterowe)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi MS Office
  • Łatwość nauki i pracy w systemach komputerowych tj. np. SAP
  • umiejętność samodzielnego tworzenia raportów
  • Umiejętności negocjacyjne, wysokie zdolności interpersonalne, dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenie i pracę w systemie SAP Business One
  • Opieka medyczna – Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń
  • Pracę w kreatywnym i zgranym zespole ludzi,
  • Dogodną lokalizację biura – Warszawa Śródmieście.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157