Asystentka Biura
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie na stanowisku asystenckim/ recepcyjnym? W pracy lubisz kontakt z ludźmi i różnorodność zadań? Zależy Ci na rozwoju i stabilnym zatrudnieniu w międzynarodowej organizacji z branży farmaceutycznej? Prześlij do nas swoje cv.

Miejsce Pracy: Warszawa Ursynów

Oczekujemy

  • pierwsze doświadczenia w pracy na stanowisku recepcyjnym,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2 (codzienny kontakt w tym języku),
  • płynna znajomość języka polskiego,
  • znajomość social mediów,
  • wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do realizacji zadań.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca stacjonarna w godz. 9-17.00,
  • wynagrodzenie 5500 - 6000 PLN brutto,
  • prywatnę opiekę medyczną, kursy językowe oraz ubezpieczenie na życie,
  • stabilną pracę w dobrej atmosferze z ciekawymi ludźmi i ambitnym zespołem,
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji.

Zadania

  • obsługa interesantów, dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w biurze,
  • obsługa mediów społecznościowych oraz strony internetowej firmy,
  • organizacja podróży służbowych,
  • organizacja i koordynacja przebiegu spotkań,
  • wykonywanie zadań powierzonych przez dyrekcję firmy,
  • utrzymanie czystości i dbałości o przestrzeń biurową (min. wyrzucenie śmieci, włączenie i opróżnianie zmywarki, dbanie o zaopatrzenie w artykuły biurowe i spożywcze),

  • współpracaz dostawcami firmy m.in. firma sprzątająca, kurier, poczta.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864