Analityk procesów biznesowych
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Asseco Data Systems S.A.
6. 6. 2024

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy!

Zadania:

  • analiza funkcjonalna procesów organizacyjnych w systemach wewnętrznych,
  • optymalizacja procesów wewnętrznych, identyfikacja nieefektywności procesowych, propozycje zmian i modyfikacji,
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia pełnego przebiegu procesów, zbieranie informacji o potrzebach działów,
  • współpraca z działami wytwórczymi i utrzymującymi systemy wewnętrzne, przekazywanie koncepcji, ustaleń, czy propozycji zmian,
  • określanie wymogów dla nowych procesów lub zmian,
  • koordynacja wdrożenia zmian, testowanie odbiorowe od zespołów wykonawczych,
  • tworzenie dokumentacji wewnętrznej: regulaminy, procedury wewnętrzne, instrukcje do aplikacji wewnętrznych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności mapowania procesów, rysowania grafów,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy wielozadaniowej,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników
  • Praca w największej spółce IT
  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)
  • Dofinansowanie okularów
  • Drużyna Asseco Active Team
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System motywacyjny
  • Karta Multisport
  • Playroomy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Spotkania integracyjne

  • Praca Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289