Analityk Systemowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
emagine Polska
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

INFORMACJE O PROJEKCIE:

  • Branża: bankowa
  • Lokalizacja: zdalnie ( 2 razy w miesiącu w biurze Kraków lub Warszawa)
  • Stawka: do 165 zł/h netto + VAT na B2B
  • Angielski: B2+

Jako Analityk Systemowy dołączysz do projektu platformy płatniczej, która obecnie jest modernizowana oraz opiera się na microservicesach i rozwiązaniach cloud readiness.

 ZADANIA:

  • Dekompozycja i analiza wymagań systemowych.
  • Przygotowywanie analityki systemowej i opisów dla procesów płatniczych.
  • Analiza istniejących systemów i komponentów.
  • Mapowanie procesów i danych.
  • Wsparcie analityczne dla specyfikacji funkcjonalnych i projektów technicznych.
  • Udział w projektowaniu oprogramowania i systemów.
  • Wsparcie zespołu developerskiego w tworzeniu rozwiązań funkcjonalnych.
  • Parametryzacja i przygotowywanie instrukcji dla środowisk.
  • Wspomaganie procesów zapewniających jakość oprogramowania.
  • Przygotowywanie metryk i wytycznych dla monitoringu i raportów.
  • Udział w pracach wdrożeniowych.
  • Wsparcie prac analitycznych, implementacyjnych, testowych i wdrożeniowych.
  • Wsparcie w przygotowywaniu i weryfikacji scenariuszy testowych.
  • Przygotowywanie i wersjonowanie dokumentacji.
  • Współpraca z zespołami i uczestnictwo w spotkaniach SCRUM oraz Agile.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie minimum 4 lata w prowadzeniu analiz systemowych ;
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services)
  • Wiedza z komunikatów SOA/MQ/ Kafka/ RabbitMQ
  • Praktyczna wiedza z zakresu tworzenia diagramów (dokumentacji) na użytek tworzenia wymogów dla Zespołu Developerskiego (opis rozwiązania, zakres funkcjonalny, połączenia i integracja na styku z innymi obszarami, inne);
  • Znajomość podstaw języków programistycznych, preferowana JAVA (poziom umożliwiający przeglądanie kodu oraz identyfikację braków, czy też rozumienie potrzeb developerskich);
  • Znajomość rozwiązań mikroserwisowych oraz opartych na cloud readiness;
  • Ogólna znajomość elementów infrastruktury, głównie od poziomu baz danych (Oracle, PostgreSQL, inne), w tym umiejętność pozyskiwania danych, np. poprzez zapytania SQL lub inne techniki;
  • Wiedza na temat funkcjonowania bankowych systemów informatycznych lub pokrewnych finansowych (mile widziane płatniczych);
  • Mile widziana znajomość modeli danych i relacyjnych baz danych;
  • Doświadczenie we współpracy z PO, Specjalistami z Infrastruktury i Architektury, EQ/MQ/SOA; Testerzy automatyczni (znajomość narzędzi wspierających testy).

NICE TO HAVE:

  • doświadczenie programistyczne;
  • doświadczenie w projektach prowadzonych w Scrum;
  • doświadczenie w technologii AVRO;
  • doświadczenie w raportach płatniczych, rozliczeniach płatniczych, czy też pokrewnych;
  • znajomość standardów ISO w kontekście płatności, zwłaszcza MX/ISO 20022 - nowy standard płatności.

OFERUJEMY:

  • Ciekawe i stabilne projekty rozwojowe oraz długoterminowa współpraca.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w modelu B2B uzależnione od kompetencji i doświadczenia.
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (Medicover) i karty Multisport.
  • Okazjonalne spotkania integracyjne w firmie.
  • Aplikacja mobilna emagine – łatwe raportowanie czasu pracy, szybki dostęp do nowych ofert.

  • Praca Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064