Młodszy Konsultant ds. Procesów Wsparcia Bankowości z j. niemieckim
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
CERI International Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań z obszaru bankowości: otwieranie kont, aktualizacja danych klienta, nadawanie upoważnień zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Obsługa Klienta z wykorzystaniem języka niemieckiego (pisanego)
  • Weryfikacja wiarygodności Klienta: porównanie danych zawartych we wniosku z danymi personalnymi Klienta
  • Uzupełnianie brakujących danych niezbędnych do realizacji wniosku

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2
  • Obsługa komputera, w tym pakietu MS Office
  • Otwartość na naukę nowego obszaru
  • Skrupulatność i dokładność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie / doświadczenie w zakresie administracji / finansów lub bankowości

To oferujemy

  • Pracę zdalną, hybrydową i stacjonarną w Łodzi lub Białymstoku
  • Zapewniamy szkolenia stanowiskowe i pełne wdrożenie do nowej roli
  • Opiekę i wsparcie doświadczonych liderów
  • Szanse rozwoju w strukturach firmy - awans pionowy i poziomy

  • Praca Łódź
  • Konsultant Łódź
  • Konsultant ślubny Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 647
    18 732