Analityk finansowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Pracujesz jako Analityk finansowy? Masz minimum rok doświadczenia w analizie bilansu oraz rachunku zysków i strat, a Excel nie ma przed Tobą tajemnic? Chcesz się rozwijać w obszarze Kontrolingu? Jeśli tak to mamy coś dla Ciebie!

Aplikuj na stanowisko Analityka finansowego i dołącz do naszego klienta!

Lokalizacja: Włochy, Warszawa

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy z bilansem
  • zaawansowanej znajomości MS Excel
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i Power BI

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę z nastawieniem na długofalową współpracę
  • hybrydowy model pracy (2 dni z domu)
  • system premiowy (po okresie próbnym)
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • pracę od poniedziałku do piątku w biznesowych godzinach pracy (brak nadgodzin!)
  • sprzęt niezbędny do pracy (komputer, telefon)

Zadania

  • udział w procesie przygotowywania budżetu i prognoz finansowych
  • analiza i przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • analiza wykonania budżetu i wyników finansowych
  • kontrola kosztów i odchyleń
  • przygotowywanie cyklicznych raportów dla zarządu
  • współpraca z innymi działami firmy

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782