Analityk Finansowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NES Global Talent
6. 4. 2024

Dla jednego z naszych klientów z branży budowlanej, prowadzę obecnie rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w procesie przygotowania budżetu rocznego, forecastu lub planów wieloletnich
  • Kontrola kosztów
  • Analiza rentowności
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • Przygotowywanie prognoz ekonomicznych
  • Wspieranie Zarządu w podejmowaniu decyzji biznesowych
  • Ścisła współpraca z działem księgowym

Wymagania:

  • Ukończone studia wyższe na kierunku ekonomicznym
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782