Analityk finansowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Businessface Sp. z o.o.
10. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, roku – kontrola poprawności ujęcia kosztów, wyjaśnianie zmian i odchyleń,
  • Przygotowywanie raportów, analiz finansowych oraz prezentacji na potrzeby Zarządu,
  • Udział w procesie przygotowywania budżetu rocznego, prognoz, planów długoterminowych oraz kontrola ich realizacji i odchyleń,
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu oraz weryfikacja poprawności raportów,
  • Tworzenie analiz i raportów ad hoc

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze rachunkowości, finansów lub ekonomii,
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość Pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, pracy pod presją czasu oraz wysoka orientacja na realizację celów,
  • Komunikatywność, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność i dokładność,
  • Mile widziana znajomość Comarch ERP;

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w trybie stacjonarnym z możliwością pracy zdalnej w wybrane dni;
  • pakiet benefitów m.in. Multisport, rozbudowany pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe;
  • wsparcie lManagera oraz zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782