Analityk e-commerce - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Analityka Sprzedaży e-Commerce, który będzie odpowiedzialny za analizę danych sprzedażowych, które wesprą managerów w podejmowaniu adekwatnych decyzji biznesowych.

Analityk e-commerceMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i analiza danych dotyczących sprzedaży, w tym danych dotyczących produktów, klientów.
  • Identyfikacja trendów sprzedażowych oraz analiza sezonowości i zmienności w sprzedaży.
  • Tworzenie prognoz sprzedaży na podstawie historycznych danych, trendów rynkowych, sezonowości itp.
  • Ocena efektywności różnych kanałów sprzedaży, w tym sprzedaży online, detalicznej,
  • Monitorowanie działań konkurencji na rynku.
  • Raportowanie i prezentacja danych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze e-commerce lub analityki biznesowej.
  • Wysokie umiejętności analityczne i umiejętności wyciągania trafnych wniosków.
  • Znajomość narzędzi i technik analizy danych, takich jak Excel zaawansowany, Google Analytics, PowerBI.
  • Duża świadomość biznesowa i rozumienie rynku e-commerce.
  • Umiejętność interpretacji danych i prezentowania wniosków w sposób zrozumiały dla osób bez technicznego backgroundu.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Praca w modelu hybrydowym lub całkowicie zdalnym.
  • Benefity takie jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080