Agent Ubezpieczeniowy (Ubezpieczenia Na Życie)
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
TUnŻ Warta S.A
11. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

Jeżeli:

• szukasz nowych wyzwań,

• szukasz pracy, dającej satysfakcję i możliwość nieustannego rozwoju,

• cenisz sobie niezależność finansową i chcesz zarabiać prowadząc własny biznes,

• łatwo nawiązujesz kontakty oraz lubisz pracę z ludźmi,

• lubisz stawiać sobie wyzwania i osiągać założone cele.

Twoim zadaniem będzie:

• aktywne budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,

• sprzedaż produktów ubezpieczeniowych na życie WARTY,

• dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • otwartość na ludzi i swoboda w kontaktach z klientem,
  • nastawienie na cel, konsekwencja w działaniu,
  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta min 2 lata,
  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki współpracy i przejrzysty system prowizyjny,
  • ścieżkę kariery uzależnioną od osiąganych rezultatów pracy,
  • pełne wsparcie: szkolenia merytoryczne i sprzedażowe oraz materiały promocyjne,
  • współpracę ze stabilną i rozpoznawalną przez Klientów firmą,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dodatkowo dla najlepszych czekają wyjazdy i inne atrakcyjne nagrody.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

  • Praca Szczecin
  • Agent ubezpieczeniowy Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Doradca ubezpieczeniowy Szczecin
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Szczecin
  • Broker ubezpieczeniowy Szczecin
  • Agent celny Szczecin
  • Agent nieruchomości Szczecin
  • Agent literacki Szczecin
  • Agent firmy inwestycyjnej Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458