Agent Ubezpieczeniowy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
TUiR WARTA S.A.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb klienta
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz klientów
  • Sprzedaż ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych
  • Budowanie własnej bazy klientów
  • Praca na systemach informatycznych

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej wykształcenie średnie
  • Szybko przyswajasz wiedzę
  • Lubisz pracę z klientami
  • Szukasz stabilnego i dochodowego biznesu na lata
  • Osoby aktywne i przedsiębiorcze, a także ceniące sobie samodzielność i możliwość decydowania o wysokości swoich zarobków
  • Chcesz stale się rozwijać i świadomie budować swój biznes
  • Prowadzisz lub planujesz założenie własnego biznesu, niezależnie od doświadczenia
  • Planujesz rozszerzenie swojej działalności o usługi ubezpieczeniowe

To oferujemy

  • Indywidualne wsparcie i program motywacyjny dla nowych agentów Warty
  • Wsparcie w prowadzeniu działalności w tym dofinansowanie do placówek sprzedażowych oraz ich wyposażenia.
  • Udział w konkursach sprzedażowych z nagrodami finansowymi i rzeczowymi
  • Katalog szkoleń, który pomoże w zdobyciu najważniejszej wiedzy z zakresu ubezpieczeń – szkolenia z wiedzy o produktach, a także z technik sprzedaży
  • Praca w dynamicznym zespole sprzedażowym pod opieką cenionych na rynku menadżerów sprzedaży.
  • Udział w dedykowanych programach
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i benefitów
  • Poszukujemy kandydatów na Agenta Ubezpieczeniowego na terenie całej Polski (wszystkie województwa)

Benefity

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Program wspierający nowych agentów
  • konkursy z cennymi nagrodami pieniężnymi oraz materialnymi
  • Unikatowa wiedza oraz kompetencje
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty
  • elastyczny czas pracy
  • Indywidualna ścieżka kariery
  • dofinansowanie do zakupu sprzętu biurowego
  • Wsparcie od najlepszych menadżerów na rynku
  • Atrakcyjne system szkoleń
  • wyjazdy krajowe oraz zagraniczne
  • wsparcie finansowe do otwarcia placówki sprzedażowej
  • System benefitów

Będziesz pracować

  • W oparciu o umowę agencyjną
  • W oparciu o zbilansowany system wynagrodzenia

Zdobędziesz

  • Specjalistyczną wiedzę z zakresu ubezpieczeń
  • Możliwość współpracy z cenionymi na rynku ubezpieczeń menadżerami
  • Dostęp do licznych szkoleń

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

  • Praca Szczecin
  • Agent ubezpieczeniowy Szczecin
  • Broker ubezpieczeniowy Szczecin
  • Doradca ubezpieczeniowy Szczecin
  • Pośrednik ubezpieczeniowy Szczecin
  • Agent literacki Szczecin
  • Agent celny Szczecin
  • Agent nieruchomości Szczecin
  • Agent firmy inwestycyjnej Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322