Agent ds. nieruchomości
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Metrohouse
2. 2. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

Kogo poszukujemy ?

Poszukujemy osób, które interesują się branżą nieruchomości.

Szczególnie zapraszamy do współpracy wszystkie osoby które szukają dla siebie nowej roli lub czują potrzebę zmiany aktualnego otoczenia zawodowego.

Nasza oferta zaciekawi specjalistów z branż pokrewnych nieruchomościom takich jak finanse lub ubezpieczenia.

Zapraszamy do współpracy osób ambitnych, które chcą pozyskać wiedzę teoretyczną i praktyczną oraz rozwijać się w danym sektorze..

Oczekiwany zakres obowiązków kandydata to :

1.Bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta.

2.Przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości.

3.Prezentacja nieruchomości kupującym.

4.Pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy.

5.Monitorowanie rynku pod kątem analizy cen i ofert.

6.Aktywna współpraca z zespołem doradców Biura i pionem kredytowym Credipass

Poszukujemy osób ukierunkowanych na sukces, ale również dbających o dobre relacje i przyjazną atmosferę w firmie.

Jeżeli posiadasz nienaganna zawodowa prezencję oraz umiesz nawiązywać kontakt z klientem praca w naszej firmie może być dla Ciebie przyjemnością a nie żmudnym obowiązkiem Aplikuj !!

Nasze wymagania

NASZE WYMAGANIA :

-Doświadczenie w branży nieruchomości lub świadczeniu usług dla klientów

- Znajomość rynku nieruchomości oraz aktualnych trendów

- Umiejętność aktywnego poszukiwania i pozyskiwania klientów

- Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

- Zorientowanie na osiąganie wyników i wysokie zdolności sprzedażowe

- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji celów

- Wykształcenie wyższe lub techniczne (preferowane, ale niekonieczne)

- Znajomość przepisów prawa dotyczących transakcji nieruchomościowych

- Umiejętność prowadzenia i dokumentowania transakcji w sposób rzetelny i zgodny z przepisami

- Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem

- Dyspozycyjność i elastyczność w pracy, w tym gotowość do pracy w terenie

- Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami i dbałość o ich satysfakcję

- Dbałość o wizerunek firmy i własne profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków

- Gotowość do nieprzerwanej nauki i rozwijania swoich umiejętności w dziedzinie nieruchomości.

To oferujemy

  • Szkolenie wdrażające w rolę Agenta ds. Nieruchomości.
  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju ścieżki kariery.
  • Dostęp do systemu profesjonalnych szkoleń oraz materiałów z zakresu obsługi rynku.
  • Szczegółowa analiza sytuacji na rynku nieruchomości oraz kredytów w oparciu o ceny transakcyjne w całej Polsce

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata

O nas

O firmie :

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 100 biur nieruchomości i 800 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. W Metrohouse sprzedajemy nieruchomość co godzinę !!!!

Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką Credipass.

Właścicielem sieci jest Duna House Holding, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości, posiadający poza Polską swoje struktury biznesowe na Węgrzech, we Włoszech i w Czechach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

  • Praca Szczecin
  • Agent nieruchomości Szczecin
  • Administrator nieruchomości Szczecin
  • Zarządca nieruchomości Szczecin
  • Agent celny Szczecin
  • Agent ubezpieczeniowy Szczecin
  • Agent literacki Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179