Zmianowy Lider Obszaru
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, Mazowieckie, Polska
Polargos Sp. z o.o.
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy:
• Nadzór nad zadaniami podległych pracowników produkcji
• Nadzór nad realizacją planu produkcji
• Nadzór nad jakością wykonania i pakowania wyrobów
• Nadzór nad zgodnością materiałową, surowcową i narzędziową
• Doskonalenie produktywności pracy własnej i podległego zespołu
• Raportowanie wykonania i prawidłowe rozliczanie produkcji
Wymagania:
• umiejętności organizacyjne i przywódcze,
• gotowość do pracy zmianowej,
• znajomość obsługi komputera i zmysł techniczny,
• atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
-Pierwszą umowę o pracę już na maksymalny czas określony;
-Podstawę wynagrodzenia od 4200 do 6000 zł brutto plus możliwości premiowe;
-Prywatną opiekę zdrowotną (pakiety medyczne)
-Szkolenia przygotowujące do pracy;
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
-Motywacyjne programy pracownicze;
-Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;
-Nowe wyzwania w ciekawym zespole ludzi;
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Obowiązek informacyjny:

  • Praca Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315