Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
  • Garwolin
Garwolin, Garwolin, Masovian Voivodeship, Polska
Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
7. 4. 2024

Miejsce pracy: Garwolin

Twój zakres obowiązków

  • praca i odpowiedzialność na powierzonym portfelu klientów,
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz dobór dopasowanych produktów,
  • głównym celem będzie sprzedaż ubezpieczeń grupowych,
  • sprzedaż i promocja produktów własnych NAU (ubezpieczenia, pożyczki, abonamenty, karty paliwowe),
  • realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie.

Nasze wymagania

  • preferowane doświadczenie min. rok w sprzedaży bezpośredniej ( w branży: ubezpieczeniowej lub finansowej),
  • chęć wykonywania samodzielnej pracy w terenie oraz prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętności w nawiązywaniu relacji z klientami oraz budowaniu długotrwałej współpracy,
  • samodzielność w działaniu i realizowanie celów sprzedażowych,
  • zdolność organizacji i zarządzania czasem swojej pracy,
  • chęć do zdobywania i poszerzania wiedzy ze znajomości ubezpieczeń,
  • pasja do pracy z ludźmi i rozwijania swojego potencjału zawodowego,
  • umiejętność zarządzania czasem i skuteczne planowanie działań.

To oferujemy

  • wynagrodzenie stałe oraz motywującym systemem premiowy uzależniony od realizacji targetów,
  • możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia: B2B, bądź umowy zlecenie,
  • baza klientów oraz konkurencyjne produkty z kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych,
  • pakiet świadczeń: opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karta sportowa i ubezpieczenia grupowego,
  • pełne wdrożenie oraz dostęp do szkoleń produktowych,
  • samochód służbowy wraz z kartą paliwową,
  • oferujemy innowacyjny system do sprzedaży i obsługi polis ubezpieczeniowych,
  • konkursy za najlepszą sprzedaż (wycieczki zagraniczne, vouchery, nagrody pieniężne),
  • spotkania sieci raz na kwartał,
  • nagrody jubileuszowe,
  • klub NAU ( e- bony, zniżki na karty paliwowe, portfel NAU),
  • przyjazne środowisko pracy, gdzie liczy się Twój pomysł i inicjatywa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • ryczałt na paliwo
  • preferencyjne pożyczki
  • program rekomendacji pracowników
  • służbowy laptop
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna z HR
  • Spotkanie rekrutacyjne z Dyrektorem i HR
  • Finalna decyzja i informacja zwrotna

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa od początku działalności związana jest z branżą edukacyjną. Jesteśmy jedną z najdłużej wspierających polską oświatę firm z sektora prywatnego. Specjalizujemy się w budowaniu produktów ubezpieczeniowych, finansowych oraz innych usług dedykowanych placówkom i pracownikom oświaty. Przez ponad 25 lat działalności staliśmy się nie tylko niekwestionowanym liderem na rynku dedykowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, ale także jednym z najbardziej zaufanych partnerów dla podmiotów edukacyjnych w Polsce.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Garwolin
  • Przedstawiciel handlowy Garwolin
  • Garwolin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782