Zdalny Księgowy/Księgowa inFakt | Pełna Księgowość
  • Torun
Toruń, Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Infakt
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O inFakt

Od 2008 roku aktywnie działamy w branży księgowo-technologicznej. Stworzyliśmy autorską aplikację do prowadzenia księgowości i nieustannie ją rozwijamy. Chcemy, by jak najlepiej służyła przedsiębiorcom i księgowym, ułatwiając im prowadzenie biznesu i księgowości. Prowadzimy też Ogólnopolskie Biuro Rachunkowe, zapewniając przedsiębiorcom profesjonalną obsługę księgową i wspieramy w zakładaniu firm. Współpracujemy z najlepszymi księgowymi z całej Polski, których stale wspieramy w codziennej pracy. Współpracujemy 100% zdalnie, bo wiemy, że dzięki nowoczesnej obsłudze online odległość nie ma już znaczenia. Wspólnie tworzymy zaangażowaną społeczność przedsiębiorców, księgowych i ekspertów, by aktywnie wspierać rozwój polskiego biznesu.

Praca zdalna

Rodzaj pracy: pełny etat, część etatu

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek z o.o. zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań
  • sporządzenia deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS
  • tworzenie zestawień i analiz na potrzeby klientów
  • proaktywny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • kontakt z urzędami

Nasze wymagania:

  • masz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą ✔
  • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w rozliczaniu pełnej księgowości firm z różnych branż ✔
  • znasz zasady prowadzenia pełnej księgowości w spółkach prawa handlowego
  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i tłumaczyć zawiłości podatkowe
  • cenisz sobie długofalową współpracę ze swoimi klientami
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie
  • umiesz zarządzać swoim czasem

To oferujemy:

  • zdalną współpracę z dowolnego miejsca w Polsce
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę, którą Ty sam wyceniasz i decydujesz, ile zarabiasz (swobodne ustalanie poziomu cen dla klientów)
  • dostęp do bazy klientów z różnych branż z całej Polski
  • bezpłatny dostęp do programu księgowego
  • bezpłatny dostęp do programu CRM do zarządzania klientami
  • program wdrożeniowy i szkoleniowy
  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów
  • coroczną imprezę integracyjną na Dzień Księgowego

  • Praca Toruń
  • Księgowy Toruń
  • Księgowa Toruń
  • Główny księgowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851