Zbrojarz-betoniarz
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
Asistwork Sp. z o.o.
30. 4. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Nasz klient – zakład produkcji zbrojeń budowlanych, który dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym o wysokiej efektywności. Firma dostarcza prefabrykaty zbrojarskie budownictwa ogólnego, mieszkaniowego, przemysłowego, a także infrastruktury drogowej.

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn zbrojarskich
  • Gięcie, prostowanie prętów zbrojeniowych
  • Dbałość o jakość produkowanych prefabrykatów betonowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie zbrojarza - warunek konieczny
  • Umiejętność obsługi maszyn zbrojarskich
  • Znajomość rysunku technicznego – mile widziane
  • Sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • Podstawę wynagrodzenia w wysokości 6500 zł brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Możliwość wyboru na jaką zmianę będziesz pracować
  • Szkolenia wewnątrzzakładowe dzięki którym nabędziesz nowe umiejętności
  • Szansę na rozwój w znanej, stabilnej i nowoczesnej firmie

  • Praca Zielona Góra
  • Betoniarz Zielona Góra
  • Zbrojarz Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864