KONSERWATOR - HYDRAULIK
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI
30. 4. 2024

ogłasza nabór

na stanowisku  KONSERWATOR-HYDRAULIK

w Biuro Zarządzania Nieruchomościami i Obsługi Uczelni

 w Sekcji Obsługi Technicznej

Zakres obowiązków wykonywanych na danym stanowisku:

  • Montaż i naprawa instalacji co, zw, cw, i kanalizacyjnej.
  • Wykonywanie prac ogólnych (nie wymagających specjalnych uprawnień).
  • Konserwacja i naprawa armatury sanitarnej w obiektach Uczelni.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowe,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • komunikatywności, samodzielności,
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • dokładności i systematyczności.

Atutem będą:

  • doświadczenie w zakresie wykonywania ww. prac hydrauliczno-konserwatorskich.

Wymagane dokumenty:

  1. CV, list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 917 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,
  2. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach - jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.
  3. w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Uniwersytet Zielonogórski proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Uniwersytet Zielonogórski przez okres najbliższych 6 miesięcy. Oświadczenia, o których mowa w punkcie 'Wymagane dokumenty' w pozycji od 2. do 3. mogą być zawarte w liście motywacyjnym w następujący sposób:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Uniwersytet Zielonogórski przez okres najbliższych

    6 miesięcy.

lub

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym oraz załączonych do niego dokumentach - wymagane, jeśli przekazane dane obejmują szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Zielona Góra
  • Konserwator Zielona Góra
  • Hydraulik Zielona Góra
  • Konserwator zabytków Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246