Zatrudnimy studenta/ucznia do pracy na produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Agnieszka
16. 3. 2024

Mała firma produkcyjna Bachem poszukuje osoby do pracy dorywczej na produkcji.
- Wrocław- Psie Pole, ul. Kiełczowska.
Do zespołu szukamy mężczyzny- UCZNIA/STUDENTA lub osoby chcącej dorobić do posiadanej już umowy o pracę.
Bardzo prosimy nie dzwonić do firmy.
Obowiązki:
-Prace z końcową obróbką wyrobów z metali i tworzyw sztucznych,
-Prace ślusarskie.
Oferujemy:
-Zlecenie w zależności od dyspozycyjności i zapotrzebowania,
-Elastyczny grafik,
-Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
-Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,
-Atrakcyjny system premiowy,
-Szkolenia stanowiskowe,
-Współpracę w miłej atmosferze,
- Kawę, herbatę, raz w tygodniu słodkie poczęstunki.
Wymagania:
-Doświadczenie nie jest wymagane,
-Status studenta-ucznia,
-Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
-Dbałość o zachowanie wysokich standardów jakości oraz dbałość o czystość stanowiska pracy,
-Sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
-Przestrzeganie procedur oraz zasad BHP,
-Umiejętność pracy w zespole.
Administratorem Państwa danych osobowych jest: Bachem Sp. z o.o. ,ul. Kiełczowska 68 D, 51-315 Wrocław.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293