Praca dla studenta - Kierowca meleksa
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Asistnet Work Group
1. 5. 2024

AW/M/04/2024

Obowiązki

  • Prowadzenie meleksów w określonych trasach zgodnie z rozkładem jazdy.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom oraz przestrzeganie przepisów drogowych.
  • Obsługa urządzeń płatniczych i udzielanie informacji pasażerom na temat opłat i tras.
  • Dbałość o czystość i porządek wewnątrz pojazdu.

Wymagania

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Odpowiedzialność i punktualność.
  • Status studenta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wysokie zarobki - 40 zł/h.
  • Zatrudnienie w ramach umowę zlecenie.
  • Elastyczny grafik: 10-20 przez 7 dni w tygodniu.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862