Zatrudnimy stolarza z doświadczeniem przy produkcji mebli
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Zbigniew Filipiak Wilking
18. 4. 2024

Zatrudnimy stolarza z doświadczeniem do pracy przy produkcji stołów konferencyjnych, stołów do pakowania oraz mebli biurowych.PROSIMY WPISYWAĆ DANE DO KONTAKTU W CV email lub telefon

Obowiązki

  • Obsługa piły, okleiniarki, elektronarzędzi niezbędnych przy produkcji mebli
  • Samodzielna obróbka materiału i składanie gotowych mebli

Wymagania

  • Od pracownika wymagamy doświadczenia zawodowego oraz samodzielności w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oparte o wykonane projekty, zatrudnienie na pełnym etacie lub umowie zleceniu w zgranym zespole. Stabilne zatrudnienie i elastyczne godziny pracy

  • Praca Legionowo
  • Stolarz Legionowo
  • Pracownik produkcji Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179