Zatrudnimy ślusarza / spawacza
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Zbigniew Filipiak Wilking
17. 4. 2024

Zatrudnimy ślusarza / spawacza na samodzielne stanowisko pracy do produkcji stelaży do mebli konferencyjnych oraz magazynowych.PROSIMY WPISYWAĆ DANE DO KONTAKTU W CV email lub telefon

Obowiązki

  • Praca na stanowisku ślusarz / spawacz będzie obejmowała przygotowanie materiału do spawania, spawanie konstrukcji, malowanie w kabinie proszkowej na podstawie otrzymanego projektu

Wymagania

  • Od pracownik wymagamy doświadczenia zawodowego oraz samodzielności w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oparte o wykonane projekty, zatrudnienie na pełnym etacie lub umowie zleceniu w zgranym zespole. Stabilne zatrudnienie i elastyczne godziny pracy

  • Praca Legionowo
  • Spawacz Legionowo
  • Ślusarz Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782