Zatrudnimy Specjalistę Ds. Produktów
  • Żelazków
Żelazków, Żelazków, Wielkopolskie, Polska
ELEKTRO-PLAST
5. 4. 2024

Firma o zasięgu międzynarodowym ELEKTRO-PLAST poszukuje specjalisty ds. produktów, który dołączy do naszego zespołu w Niedźwiadach k/Kalisza
Wymagania:
• Wykształcenie techniczne
• Znajomość branży elektroinstalacyjnej
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość procesu produkcji oraz norm, certyfikacji i standardów dotyczących jakości produktów
• Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną
komunikację będzie dodatkowym atutem
Obowiązki:
• Nadzór nad procesem produkcji i utrzymanie wysokiej jakości produktów
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
• Współpraca z innymi działami firmy w celu doskonalenia procesów produkcyjnych
• Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z produktami
• Testowanie nowych produktów i opracowywanie raportów technicznych
• Opracowywanie i poszukiwania nowych rozwiązań produktowych
• Doradztwo techniczne dla klientów, prowadzenie szkoleń i prezentacji
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności
• Pakiet szkoleń oraz program rozwoju zawodowego
• Pracę w przyjaznym i zgranym zespole
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Niezbędne narzędzia pracy
Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres @

  • Praca Żelazków
  • Żelazków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228