Specjalista ds. handlowych
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Polska
Tom Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Grupa TOM to 6 spółek prowadzących działalność w branżach: międzynarodowego handlu stalą i surowcami wtórnymi, recyklingu surowców, zagospodarowania odpadów przemysłowych i surowców wtórnych pochodzących z zakładów B2B oraz nieruchomości hotelowo-wypoczynkowych. W skład Grupy TOM wchodzą również dwie Organizacje Odzysku przejmujące od przedsiębiorców obowiązki wynikające z wprowadzania na polski rynek opakowań i sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Łącznie obsługujemy blisko 20.000 klientów, w tym największe ogólnopolskie i ogólnoświatowe firmy. Grupa działa głownie na rynku Polskim, krajów DACH oraz Skandynawii. Jedna ze Spółek wchodząca w skład Grupy uhonorowana została diamentem Forbesa dla najdynamiczniej rozwijającej się dużej firmy w województwie Zachodniopomorskim.

TOM SUROWCE Sp. z o. o. oddział w Kaliszu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Numer referencyjny: SH/Kalisz/2024

Miejsce pracy: Kalisz

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych dostawców w zakresie surowców wtórnych i budowanie z nimi długotrwałych relacji handlowych.
  • Współpraca z dotychczasowymi dostawcami Spółki.
  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych na terenie centralnej Polski przy wsparciu doświadczonej Kadry Zarządzającej.
  • Analiza i monitoring rynku surowców wtórnych.
  • Prowadzenie wymaganej prawem i regulacjami wewnętrznymi dokumentacji w zakresie zakupu surowców wtórnych w ramach realizacji kontraktu z dostawcami.

Wymagania

  • Preferowane doświadczenie w branży zagospodarowania odpadów i/lub surowców wtórnych.
  • Samodzielność, zdolność do organizacji własnej pracy.
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.
  • Dokładność, sumienność, nastawienie na realizację celów.
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym znajomość MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się branży;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • służbowy samochód.

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. Zakupów Kalisz
  • Specjalista ds. marketingu Kalisz
  • Specjalista ds. ofertowania Kalisz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kalisz
  • Specjalista ds. Eksportu Kalisz
  • Specjalista ds. transportu Kalisz
  • Specjalista ds. HR Kalisz
  • Specjalista ds. turystyki Kalisz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kalisz
  • Specjalista ds. finansów Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075