ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW OCHRONY Z ORZECZENIEM
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
WAR OCHRONA
19. 9. 2024

Agencja Ochrony z Wrocławia, oferuje stabilną pracę i dobre warunki zatrudnienia na obiektach użyteczności publicznej na terenie Wrocławia.
Zakres obowiązków:
- kompleksowa ochrona obiektu
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
Wymagania:
- niekaralność
- orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu UMIAROWANYM specjalnym lub ZNACZNYM
- w wieku przedemerytalnym
- mile widziane doświadczenie pracy w ochronie
Oferujemy:
- umowa o pracę
- system pracy zmianowy (12/24) w zależności od obiektu
- w przypadku kandydatów z dużym doświadczeniem możliwość uzyskania premii miesięcznej/ wysokość zależy m.in. od stopnia niepełnosprawności oraz braku absencji.
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV na adres @
lub kontakt telefoniczny +48 690 600 760

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Technik ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony danych Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838