Zatrudnimy kucharza żywienia zbiorowego
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Niepubliczne Placówki Oświatowe Jonatan
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw
  • Dbanie o jakość przygotowywanych potraw
  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy;

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku;
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Pozytywne nastawienia w kontaktach z ludźmi;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Znajomość przepisów BHP, HACCP;

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku (godziny dopołudniowe)
  • pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy
  • pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole
  • niezbędne narzędzia i środki do pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kucharz Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Kuk (kucharz) Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293