Zatrudnimy kucharza do bistro
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Polska
PLACÓWKA OŚWIATOWA 'JONATAN' S.C.
7. 5. 2024

Nowopowstała na mapie Bielska firma cateringowa Jesz i zając zatrudni kucharza do  bistro/Brunchu. Jesteśmy młodym, głodnym wyzwań zespołem. Wszystkie nasze posiłki są przygotowywane z codziennie świeżo dostarczanych produktów.

Lubisz kontakt z ludźmi, działania w kuchni i potrafisz ogarnąć kilka rzeczy naraz?

Świetnie - do tego sprowadza się praca u nas. Jeżeli szukasz pracy to dajmy sobie szansę!

Opis stanowiska:

-Przygotowywanie śniadań, dań obiadowych, tostów, kanapek, sałatek, ciepłych i zimnych przekąsek, itp.

-Dbanie o odpowiednią estetykę potraw

-Dbanie o jakość przygotowywanych potraw

-Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy;

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy na w/w stanowisku mile widziane;

-Sumienność w wykonywaniu obowiązków;

-Umiejętność pracy w zespole;

-Pozytywne nastawienia w kontaktach z ludźmi;

-Dobra organizacja pracy;

-Znajomość przepisów BHP, HACCP;

Oferujemy:

-umowę o pracę

-praca od poniedziałku do piątku

-pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy

-pracę w młodym, energicznym i inspirującym zespole

-niezbędne narzędzia i środki do pracy

CV

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kucharz Bielsko-Biała
  • Kuk (kucharz) Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293