Zastępca kierownika w szkółce leśnej Dania
  • Domatków
, Domatków, Podkarpackie, Polska
Helper Sp. z o.o.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca w szkółce z jodłą kaukaską oraz drzewkami liściastymi typu topole, buki. Szkółka znajduje się w Danii, Jutlandia Południowa. Praca na okres stały. Praca głównie na polu, ale również na hali. Obowiązki w zależności od sezonu: - nadzór nad grupą kilkuosobową oraz kontrola jakości wykonywanych prac - prace fizyczne tj. pielenie, sadzenie ręczne oraz maszynowe sadzonek, sortowanie sadzonek, - bundowanie (obsługa maszyny do związywania sadzonek), obsługa traktora - przygotowywanie zamówień - obsługa wózka widłowego oraz traktora, - kontakt klientem w języku angielskim na temat wykonywanych prac.

WYMAGANIA:

Dobra znajomość języka angielskiego,

Prawo jazdy kat. B oraz auto do dojazdów do pracy.

Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzmi lub w branży zielonej.

OFERUJEMY:

Stawka godzinowa: 120 dkk brutto na początek, możliwa podwyżka do 140 dkk dkk brutto. Mieszkanie 110 dkk za dobę (12 km do pracy).

Umowa o pracę na zasadach duńskich

Stałą współpracę

Comiesięczne wynagrodzenie

Pomoc w sprawach administracyjnych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 456
20 532