ZASTĘPCA KIEROWNIKA UTRZYMANIA RUCHU
  • Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Silesian Voivodeship, Polska
HAGA PLUS Sp z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • nadzór i efektywne zarządzanie podległym parkiem maszynowym,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami i normami,
  • nadzór nad zamawianiem i kontrolą części zamiennych do maszyn i urządzeń oraz organizację i prowadzenie współpracy z firmami serwisowymi,
  • nadzór nad infrastrukturą,
  • zarządzanie pracą podległego zespołu.

WYMAGANIA:

Wymagania:

• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

• min. 3 letnie doświadczenie w eksploatacji utrzymaniu ruchu urządzeń produkcyjnych,

• znajomość mechaniki i automatyki przemysłowej,

• umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,

• znajomość aspektów prawnych prowadzenia zakładu produkcyjnego od strony technicznej umiejętności organizowania pracy,

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,
  • ciekawą i pewna prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • niezbędne, nowoczesne narzędzia do pracy,
  • dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku
  • przyjazną atmosferę i zespół doświadczonych ludzi,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • bony dla pracowników (wielkanocne i bożonarodzeniowe),
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników,
  • wyjazdy integracyjno-szkoleniowe,
  • możliwość doskonalenia się i zdobywania wiedzy poprzez udział w kursach i szkoleniach,

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Pracownik utrzymania ruchu Jastrzębie-Zdrój
  • Kierownik Jastrzębie-Zdrój
  • Kierownik działu personalnego Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179