Mechanik utrzymania ruchu
  • Żory
Żory, Żory, śląskie, Polska
Instanta Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu i sprawności urządzeń
  • Przeglądy, remonty i konserwacje
  • Diagnozowanie ,usuwanie awarii oraz usterek
  • Przezbrojenia linii technologicznych

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej (system 3 zmianowy)
  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Odpowiedzialność, rzetelność i punktualność
  • Podstawowa znajomość układów i schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Stały kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport

  • Praca Żory
  • Mechanik Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293