Zastępca kierownika marketu Słowacja
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
Merkury Market
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • koordynowanie działalności oddziału firmy

    • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta oraz dobre wyniki sprzedaży

    • kierowanie pracą zespołu pracowników

WYMAGANIA:
    • dobra organizacja pracy
    • wysoka kultura osobista
    • komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu
    • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
    • umiejętność kierowania zespołem pracowników
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • mobilność, gotowość do podjęcia pracy w delegacjach

OFERUJEMY:
    • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
    • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Praca Nowy Sącz
  • Kierownik Nowy Sącz
  • Kierownik działu personalnego Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851