Asystent Brokera w Dziale Obsługi Polis obsługującym Klientów Korporacyjnych
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, małopolskie, Polska
DB Patron Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Więcej o firmie DB Patron sp. z o.o. na stronie www.dbpatron.pl

Obowiązki

  • Wykonywanie czynności biurowych
  • Analiza otrzymanej dokumentacji
  • Rejestracja polis w systemie
  • Sporządzanie stosownej dokumentacji
  • Korespondencja z Klientami oraz zakładami ubezpieczeniowymi przy wykorzystaniu poczty elektronicznej oraz kontaktu telefonicznego

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Wysoka kultura osobista
  • Orientacja na terminowe wykonywanie zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu dobrym
  • Rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia
  • Doświadczenie w zakresie ubezpieczeń (mile widziane)

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w instytucji pośrednictwa dystrybucji ubezpieczeń
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu (5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie)

  • Praca Nowy Sącz
  • Broker Nowy Sącz
  • Broker ubezpieczeniowy Nowy Sącz
  • Broker informacji Nowy Sącz
  • Obsługa hotelowa Nowy Sącz
  • Obsługa gastronomii Nowy Sącz
  • Asystent Nowy Sącz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Nowy Sącz
  • Asystent zarządu Nowy Sącz
  • Asystent stomatologiczny Nowy Sącz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179