Wytaczarz - Tokarz – Frezer
  • Mikołów
Mikołów, Mikołów, śląskie, Polska
CARBOAUTOMATYKA SA
23. 4. 2024

Obowiązki

  • obsługa konwencjonalnych maszyn obróbczych: tokarka, frezarka, wytaczarka

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podanym stanowisku

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
• zdolności manualne, dokładność i sumienność
• umiejętność pracy w grupie,
• uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych czynności,
• zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość odbycia szkoleń

  • Praca Mikołów
  • Tokarz Mikołów
  • Mikołów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190